www.simpleframe.pl

Film

Zespół Simple Frame zajmuje się filmem od 1990 roku. Każdy z nas całą swoją edukację i karierę podporządkował marzeniom – tworzeniu filmów. Teraz Ty możesz skorzystać z naszych doświadczeń. Z kamerą jesteśmy w plenerze i w studiu, w powietrzu i na wodzie – wszędzie tam gdzie wymaga tego Twój scenariusz. Rzeczywistości nieistniejące, przy użyciu najnowszych technologii, stworzy dla Ciebie nasz dział animacji  i compositingu.

Zrealizujemy Twój film w rozdzielczości HD lub 4K. Nasi reżyserzy, operatorzy, scenografowie, skauci lokalizacyjni, piloci dronów, kierownicy produkcji – nasze najcenniejsze aktywa – będą budować Twój sukces.

Zapraszamy również do naszego studia postprodukcji filmowej i telewizyjnej. Posiadamy zestawy montażowe offline i online. Studio wyposażone jest w systemy online Blackmagic Fusion i Adobe After Effects oraz system korekcji kolorów DaVinci Resolve. Systemy te pozwalają na wykonanie takich zadań jak: kolor korekcja, kompozycja obrazu oraz efekty specjalne. Całość prac wspomagane jest przez dział animacji i compositingu. Realizujemy postprodukcję materiałów Arri Raw, Red One.

Wszystko dzięki marzeniom. Teraz produkujemy dla Ciebie... z uśmiechem.